Çizgi Film Oyunları

Çizgi film kahramanlarımız ve bizler gerçekten çok eğleniyoruz ancak onları artık televizyonlar görmek pek mümkün olmuyor çünkü yeni nesil daha çok anime karakterleri ve animasyon çizgi diziler ile büyüyor. Eskilere baktığımızda efsaneleri görüyoruz ve bu efsaneleri özlediğimizi hissediyoruz. Çocuk oyunları şeklinde bir arama yaparsanız eğer sizler de bu efsanelerin artık flash oyunlar ile karşımıza çıktığını görebilirsiniz. Çocuk oyunları kategorisinde hizmet veren ve farklı oyunlar sunan çok sayıda site var fakat ben bu siteler arasında bir eleme yaptım ve siz değerli oyun severler için daha özle bir site buldum.
http://www.zipoyun.com/ bağlantısı ile sizler de bu sitede yerinizi alabilir ve site hakkında daha genel bilgiler elde edebilirsiniz. Objektif olarak yaklaşıyorum ancak bazılarınız bana inanmayabilir bu yüzden sitenin adresini verdim ve sizler de giriş yaparak daha objektif incelemelerde bulunabilirsiniz.
Site, tamamen flash oyunlardan kurulu bir site yani içerik olarak farklı bir şey bulmak mümkün değil! Diğer sitelerde olduğu gibi alakası kategoriler karşınıza çıkmıyor ve can sıkıcı bir durum söz konusu hale gelmiyor. Amacınız oyun oynamak ve çocuğunuz ile birlikte efsane çizgi film kahramanlarının arasında yerinizi almak ise bu site sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Daha fazlası ve tüm detaylar için sizler de daha fazla vakit kaybetmeden sitede yerinizi alın ve oyun oynamaya bir n önce başlayın.


zıp zıp oyunu
recep abiye sor